Оплата


Накладений платіж

Оплата здійснюється після перевірки посилки у відділенні компанії перевізника. Обов'язково потрібно перевірити посилку на: відповідність складу посилки до замовлення і товарному чеку, комплектацію посилки, цілісність посилка (на відсутність явних ознак пошкоджень). Увага, при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра і оплаті, Ви підписуєте акт прийому-передачі, ніж підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Ваше замовлення, а також погоджуєтеся з його комплектацією, зовнішнім виглядом товару і не маєте претензій до інтернет-магазину і компанії перевізнику. Також слід враховувати вартість послуги накладеного платежу компанії перевізника.
Оплата картою - онлайн

Оплата замовлення онлайн картою Visa або MasterCard за наданими Вам менеджером реквізитами. Увага, слід враховувати відсоток від суми переказу в відповідністю з тарифами банку Вашої картки.Безготівковій розрахунок

Після оформлення замовлення на безготівковий розрахунок, з Вами зв'яжеться менеджер нашого інтернет магазину для уточнення деталей замовлення, надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається. Доставка товару буде здійснена тільки після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.ДоставкаПеревізниками

Вартість доставки розраховується згідно тарифів компаній-перевізників. Можна забрати посилку на відділенні перевізника або ж скористатися послугою адресної доставки компанії перевізника.


 Нова пошта;    Автолюкс;    Ін-Тайм;    Сат;


Адресна доставка нашим автомобілем

Ми доставляємо замовлення до Вашого дому або офісу своїм транспортом, вартість розраховується індивідуально і залежить від пункту відвантаження посилки, а також від самого замовлення. Детальну інформацію можна отримати у менеджера.